Afbeelding: 2022-vrijwilligersavond met Rob Dieperink

Vrijwilligersavond met Rob Dieperink

26-5-2022

Op vrijdagavond 24 juni, wordt er een vrijwilligersavond georganiseerd en hiervoor zijn jullie allen van harte uitgenodigd. Deze avond is, naast een gezellig samenzijn tijdens de zomerstop, met name een bedankje voor allen die een bijdrage heeft geleverd aan onze club, ook tijdens 2 lastigere seizoenen, van bardienstmedewerker tot leider en van scheidsrechter tot 'Ondergrondse'. Zonder jullie als vrijwilliger zouden we niks kunnen en zou onze club niet de helft zijn van wat het nu is!

 

Deze avond hebben we als gastspreker Rob Dieperink, scheidsrechter in de Eredivisie. Hij zal ons met praktijkvoorbeelden meenemen langs zijn ervaringen tijdens de wedstrijden, een kijkje achter de schermen bij de VAR en hij zal ook de interactie en discussie niet uit de weg gaan!
Voor een hapje en drankje wordt deze avond uiteraard gezorgd. De gezelligheid staat voorop. De inloop is vanaf 20.00u en deze avond wordt gehouden in onze eigen kantine!

 

Tot vrijdagavond 24 juni!  Bestuur en jeugdcommissie VIOS Voetbal
 

Hoofdsponsor

Marboma | keukens|badkamers|vloeren

Subsponsoren

Frontis
EP Groot Zevert
GUV
Regio Bank Beltrum
Slotboom Steenhouwers
Bouwbedrijf Hoffman
Festunique
COOP Beltrum
SKOR
Maywae