Afbeelding: 2021-ouders en trainers helpen jeugdcommissie

VIOS blij met initiatief ouders en trainers!!!

8-12-2021

Nieuwe regels vanuit de overheid zorgde ervoor dat onze jeugd niet meer op de “normale” trainingstijden kunnen trainen. Het sportpark blijft gesloten van 17.00u tot 05.00u was het besluit. De wedstrijden kunnen wel gewoon plaatsvinden in de B-categorie was het advies van de KNVB. Voor VIOS betekent dit dat alle jeugdteams gelukkig de wedstrijden kunnen blijven voetballen.

 

Enkele ouders en trainers hebben vervolgens direct actie ondernomen en contact opgenomen met de jeugdcoördinatoren dat ze bereid zijn om de jeugdteams te willen trainen voor de sluitingstijden van ons sportpark.

 

Het jeugdbestuur is erg blij met dit initiatief en waardeert de inzet van deze trainers en ouders. Door dit initiatief trainen veel teams nu 1x per week. Hoe dit georganiseerd is kan per week verschillen vanwege de beschikbaarheid van de trainer of ouder. De teams zullen door de jeugdcoördinatoren of de trainers op de hoogte gehouden worden wanneer en hoe laat de training plaats zal vinden.

 

We willen de ouders en trainers alvast bedanken voor hun inzet.

Hoofdsponsor

Marboma | keukens|badkamers|vloeren

Subsponsoren

Frontis
EP Groot Zevert
GUV
Regio Bank Beltrum
Slotboom Steenhouwers
Bouwbedrijf Hoffman
Festunique
COOP Beltrum
SKOR
Maywae