Trainingsschema 2022-2023

23-7-2022

Het trainingsschema voor het seizoen 2022-2023 is bekend gemaakt en ziet er als volgt uit::

 

Dag Trainingstijd  Elftal Douchen / Omkleden  H=Hoofdveld
  van   tot   Kleedkamer T=Trainingsveld
            S=Survival
MA 18.15   19.15  Circuittraining Jongens 1+2+3
         JO8, JO09, JO10 en JO11 Meiden 6 H
  18.15   19.30  JO12-1 Jongens 7 links T
          Meiden 9 T
  18.15   19.45  JO13-1 Jongens 7 rechts
          Meiden 9
  18.30   20.00  JO15-1 4 H
  19.00    20.30  DEO/VIOS MO17-1* 5* H*
  19.30   21.00  JO17-1 8 links T
  19.30   21.00  JO19-1 8 rechts H
  20.00   21.30  Vrouwen 1 6 H
             
DI 18.30   20.30  Keeperstraining 3 om de week T/H
  20.00   21.30  Heren 1 8 2
  20.00   21.30  Heren 2 7 T
  20.00   21.30  Heren 3 2 H
  19.30   20.45  Vrouwen 2 6 H
         Survival Heren 1 Survivalveld
          Dames 9 Survivalveld
             
WO 18.15   19.15  JO7 1 H
  18.30   19.30  JO10-1 Jongens 3 T
          Meiden 9 T
  18.15   19.30  JO12-1 Jongens 4 H
          Meiden 9 H
  18.30   20.00  JO15-1 5 T
  19.00   20.30  DEO/VIOS MO17-1* 6* H*
  19.30   21.00  JO17-1 7 H
  20.00   21.30  JO19-1** 8** T**
  20.00   21.30  Heren 4 t/m 9 1+2 H
             
DO 18.15   19.15  JO8-1 4 H
  18.15   19.15  JO9 GEEL Jongens 3 H
          Meiden 9 H
  18.30   19.30  JO9 ROOD 3 H
  18.15   19.30  JO11-1 Jongens 2 T
          Meiden 9 T
  18.15   19.45  JO13-1 Jongens 5 H
          Meiden 9 H
  19.30   20.30  Keeperstraining Eigen team T
  19.30   20.45  Vrouwen 2 6 T
  20.00    21.30  JO19-1** 3** T**
  20.00   21.30  Heren 1 8 H
  20.00   21.30  Heren 2 7 H
  20.00   21.30  Heren 3 2 2
  20.00   21.30  Vrouwen 1 4 2
         Survival Heren 1 Survivalveld
          Dames 9 Survivalveld
             
VR 17.30   18.30  Training Max de Vries Jongens 1 H
          Meisjes 2  
  19.30   19.30  Talententraining O13-O19 3 + 4 H
             
      * als de MO17-1 in Beltrum traint    
      ** trainen soms op donderdag i.p.v. woensdag  

Hoofdsponsor

Marboma | keukens|badkamers|vloeren

Subsponsoren

Frontis
EP Groot Zevert
GUV
Regio Bank Beltrum
Slotboom Steenhouwers
Bouwbedrijf Hoffman
Festunique
COOP Beltrum
SKOR
Maywae