Afbeelding: 2019-logo RVO Beltrum

Toekomstbestendig Beltrum - uitslag enquête

26-2-2020

Zoals jullie allemaal weten is in het najaar van 2019 de enquête geweest met betrekking tot de kwaliteit van leven in Beltrum, nu maar zeker ook in toekomst. Als voetbalvereniging willen wij, zoals je ook kunt lezen in de visie en missie, onderdeel zijn van het dorp. De aftrap van de enquête was dan ook tijdens de laatste ledenvergadering  afgelopen oktober.

 

Sindsdien is de enquête massaal ingevuld in ons dorp en naar wij aannemen zeker ook door jullie. De uitkomsten van de enquête zijn nu bekend. Deze worden op 11 maart gepresenteerd tijdens de bijeenkomst voor alle bewoners van ons dorp bij café Dute. 

 

En ik roep maar wat…………. Mooi als u er bij aanwezig bent.

2020-ik-roep-maar-wat

Hoofdsponsor

Marboma | keukens|badkamers|vloeren

Subsponsoren

Frontis
EP Groot Zevert
GUV
Regio Bank Beltrum
Slotboom Steenhouwers
Bouwbedrijf Hoffman
Festunique
COOP Beltrum
SKOR
Maywae