Afbeelding: 2018-kleedlokalen (1)

Maak het elkaar makkelijk!

1-12-2018

vv VIOS B. kent een grote groep vrijwilligers. Trainers, leiders, bestuursleden, commissieleden en facilitair medewerkers. Allemaal zetten we ons in voor onze club. We willen een mooie en prettige omgeving voor de uitvoering van onze hobby. Dat schept plezier.

 

Graag willen we het plezierig houden, ook voor onze vrijwilligers. Afgelopen weken hebben wij gezien wij dat sommige leden slordig worden in het gebruik van onze accommodatie en materialen. 

 

Zorg dat gebruikte materialen terug komen op hun plek en houdt de ruimtes schoon. Hieronder enkele voorbeelden hoe het niet moet. Onze faciliteir medewerkers zijn er voor regulier onderhoud en om de puntjes op de i te zetten, niet om de rommel van een ander op te ruimen. Maak het elkaar makkelijk! Samen maken we onze club!

 

 

2018-kleedlokalen (1)
2018-kleedlokalen (3)
2018-kleedlokalen (2)

Hoofdsponsor

Marboma | keukens|badkamers|vloeren

Subsponsoren

Frontis
EP Groot Zevert
GUV
Regio Bank Beltrum
Slotboom Steenhouwers
Bouwbedrijf Hoffman
Festunique
COOP Beltrum
SKOR
Maywae