18-9-2021
De afgelopen periode waren de voetballers weer welkom op sportpark 'de Sonders'. Trainingen en bekercompetities zijn gestart en ook de reguliere competitie staat op punt van beginnen.
Naast voetbal is er ook mogelijkheid om deel te nemen aan survivalrun of loop groep. Op zaterdagmorgen staat Emiel Koster om 09.00uur klaar om je te helpen je conditie te verbeteren. Het maakt hierbij niet uit of je een beginner bent of dat je al regelmatig hardloopt. De bestaande groep kent verschillende niveaus en leeftijden en traint op de hardloopbaan op sportpark 'de Sonders'. Er zijn geen verplichtingen, je komt wanneer het jou past!
Wil je wat doen aan je conditie en op een leuke manier andere mensen ontmoeten? Dan ben je van harte welkom op zaterdagmorgen van 09.00uur tot 10.00uur. Emiel en de andere deelnemers heten je van harte welkom!