Ledenvergadering 2017 goed bezocht!

26-9-2017

Maandag 25 September - Afgelopen weekend is de competite begonnen. Hiermee is ook tijd om terug te blikken op het afgelopen seizoen. Vierenvijftig leden zorgen voor een groter dan verwachte opkomst en weerspiegelen het enthousiasme binnen onze vereniging. 

 

Een powerpresentatie vormt de leidraad. Belangrijkste onderwerpen zijn de bestuursverkiezing en het 'kijkje in de keuken'. Aangaande de bestuursverkiezing is voorzitter Theo Helmers aftredend en herkiesbaar. Zowel bestuur als leden zijn erg gelukkig met zijn leiding. Zijn herverkiezing wordt bekrachtigd middels een groot applaus. Een enthousiast onthaal is er ook voor Gerrit Hilhorst en Ronald Stapelbroek. Nieuwkomers binnen ons bestuur, maar uitgerust met veel kennis en ervaring. Ook voor hen is er een warm applaus!

 

Richting toekomst wordt contact gezocht met jongere leden. Het bestuur wil op een vrijblijvende manier in gesprek gaan met de bestuurders van morgen. Kandidaten kunnen hierbij fungeren als ‘denktank’. In het najaar, uiterlijk begin volgend jaar zal het bestuur jonge mensen hiertoe benaderen. Schrik niet wanneer je benaderd wordt, meldt jezelf aan of breng anderen aan. Continuïteit op lange termijn is belangrijk. Zeker voor een (binnen Beltrum) belangrijke vereniging als vv VIOS B.

 

Voor de pauze worden de bestuursonderwerpen behandeld waarna er na de pauze tijd is voor een 'kijkje in de keuken'. Binnen onze vereniging zijn er een groot aantal mensen actief bezig met verschillende onderwerpen. Wellicht nog belangijker dan het besturen zelf. Op de ledenvergadering werd toelichting gegeven:
 

  • Bas Hommelink en Luke te Woerd (Technische Commissie)
  • Bennie Krabbenborg (Jeugdcommissie)
  • Gerard Hartjes en Wilfried klein Gunnewiek (Recreatief Voetbal)
  • Monique Rooks (PR-commissie)
  • Ton Scharenborg (sponsoring)
  • Tom Groot Zevert (Sociabiliteitscommissie)
  • Bennie te Veluwe ('de Ondergrondse')

 

Bestuur en leden kijken tevreden terug op het afgelopen seizoen. Na afloop van de vergadering wisselen leden en bestuur nog ideëen uit onder het genot van een drankje. 

Fotoalbum Ledenvergadering 2017

Klik op de foto voor meer foto's

Presentatie Ledenvergadering 2017

 

 

 

Hoofdsponsor

Marboma | keukens|badkamers|vloeren

Subsponsoren

Frontis
EP Groot Zevert
GUV
Regio Bank Beltrum
Slotboom Steenhouwers
Bouwbedrijf Hoffman
Festunique
COOP Beltrum
SKOR
Maywae