21-7-2020
Maandag 20 Juli - De bewoners van de Hassinkhof behoren bij het oudere deel van de Beltrumse bevolking maar ze hebben nog steeds veel belangstelling voor het reilen en zeilen binnen Beltrum.
Een groep vrijwilligers gaat er regelmatig met de bewoners op uit. Vandaag werd er een bezoek afgelegd aan sportpark 'De Sonders', een open sportpark. Voor de ouderen was er een kop koffie en ook werd de nieuwe survivalrun trainingsaccommodatie bekeken. Onze oudere medemens was tevreden en onder de indruk van onze accommodatie.
Ook waren er bezoekers vanuit Borculo. Wisten jeugdleden van Reünie al de weg naar de Sonders te vinden. Vandaag waren er ook enkele jongeren van DEO om een balletje te trappen. Nog even geduld en ook in Borculo wordt een kunstgrasveld aangelegd. Naar verwachting wordt in 2022 begonnen met de realisatie van campus de Wildbaan.