2021-2022 teamindelingen jeugd

22-5-2021

Afgelopen week hebben we middels verschillende ouderinformatieavonden de teamindeling bekend gemaakt voor het seizoen 2021-2022.

 

In deze informatieavond via teams hebben we uitgelegd wat de visie is van VIOS Beltrum omtrent teamindeling en selectiebeleid. Daarnaast hebben de ouders en spelers die de informatieavond hebben gevolgd de belangrijkste punten meegekregen uit het JeugdVoetbal BeleidsPlan, het pedagogisch werkplan en het pedagogisch beleidsplan voor de komende jaren. In deze beleidsstukken kun je alle informatie nog eens rustig bekijken.

 

We horen graag terug hoe jullie het hebben ervaren en gevonden, zodat we deze punten mee kunnen nemen in de voorbereiding voor de ouderavond van volgend seizoen. Hieronder kun je de teamindeling nog eens rustig nakijken

JO19

1 Berentsen, Gijs
2 Bosch, Mik
3 Groot Kormelink, Bram
4 Groot Zevert, Sem
5 Have, Thijs ten
6 Heutinck, Nick (k)
7 Hoitink, Jasper
8 Hoitink, Joep
9 Klein Gunnewiek, Levi
10 Klein Severt, Bart
11 Klein Tuente, Rick
12 Lageschaar, Bas
13 Maarse, Ties
14 Molendijk, Gijs (k)
15 Stevens, Siem
16 Vriezen, Pablo
17 Winkelhorst, Yannick
   
  Trainers
  Twan Te Woerd       
  Ronnie Heutinck
   
  Leiders
  Twan te Woerd
  Rick Klein Gunnewiek
  Koen Klein Gunnewiek

JO17

1 Baak, Tim
2 Berentsen, Reno
3 Beusink, Sep
4 Boome, Dion te
5 Franken, Nick
6 Hal, Pepe van
7 Klein Gunnewiek, Kas (k)
8 Klein Severt, Joep
9 Koster, Thijmen
10 Lankveld, Jamay (k)
11 Maarse, Wander
12 Scholte van Mast Laurent
13 Stevens, Eize
14 Veluwe, Jannis te
15 Woerd, Loek te
   
  Trainers
  Vacature
   
  Leiders
  Vacature
  Dylan Bleumink
  Lars Bleumink
  Jordi Scharenborg

JO15

1 Belterman, Jur
2 Bennink, Julian
3 Berghuis, Jelle
4 Bosch, Siem
5 Braak, Auke te
6 Endeman, Tatum
7 Hal, Boele van
8 Have, Bram ten
9 Helmers, Thijmen
10 Heutinck, Karlijn
11 Hoitink, Tristan
12 Huinink, Dide
13 Huinink, Seb
14 Kasteel, Fedde
15 Kasteel, Siebe
16 Kip, Anne
17 Kip, Marieke
18 Klein Tuente, Niek
19 Koster, Wytze
20 Lankveld, Quinty
21 Lankveld, Roxy
22 Molendijk, Bas (k)
23 Piepers, Daan
24 Ratering, Boet (k)
25 Reijerink, Daan
26 Schilderinck, Mika
27 Woerd, Maddy te
28 Woerd, Yenna te
29 Wolterink, Sam
   
  Trainers JO15-1
  Ian Groot Zevert
  Vacature
   
  Leiders JO15-1
  Vacature
  Ynse Hoitink
  Wijnand Bennink
  Brent Nijhuis
   
  Trainers JO15-2
  Hugo te Woerd
  Roel Goldewijk 
  Ramon te Kaat 
   
  Leiders JO15-2
  vacature
  Roel Goldewijk
  Ronald van Hal
  Paul Berghuis

JO13

1 Ballast, Rick (k)
2 Dibbelink, Fedde
3 Have, Tijn ten
4 Heutinck Sven (k)
5 Morsche, Tiem te
6 Pasman, Ise
7 Pasman, Siem
8 Reijerink, Marlou
9 Ribbers, Nout
10 Stoteler, Wout
11 Wilderink, Lenn
12 Woerd, Dirk te
13 Wolterink, Duuk
14 Wolterink, Kay
   
  Trainers
  Christiaan Ballast
  Vacature
   
  Leiders
  Christiaan Ballast
  Jeroen Pasman
  Mascha Scharenborg
  Iwan Wolterink

JO12

1 Baks, Mark
2 Ballast, Kenji 
3 Franken, Sietse
4 Koster, Douwe
5 Koster, Jade
6 Maarse, Boris
7 Nijhuis Noud (k)
8 Ribbers, Thom
9 Tardia Branten (k)
10 Wouters Ser
   
  Trainers
  Jordy Zieverink
   
  Leiders
  Bart Ribbers
  Niels Koster
  Erik Branten
  Frank Maarse

JO11

1 Bogt, Stijn te
2 Dibbelink, Dycke
3 Flynn Heutinck
4 Groot Zevert, Nienke
5 Groot Zevert, Niké
6 Klein Gunnewiek, Stijn
7 Koster, Tiese
8 Luttikhold, Jurre
9 Reijerink, Naomi
10 Wiegerinck, Jorn (k)
   
  Trainers
  Bram Roelvink
   
  Leiders
  Edward Heutinck
  Joris groot Zevert
  vacature

JO10-1

1 Abbink, Lotte
2 Groot Zevert, Femke
3 Groote Haar, Jorn (k)
4 Kip, Zara
5 Maarse, Catoo
6 Oldenhave, Willem
7 Roerdink, Jens
8 Schilderinck, Wout
   
  Trainers
  Stijn Berentsen
   
  Leiders
  Marco Abbink
  Diana ten Arve
  vacature

JO10-2

 

1 Baks, Wytse
2 Ballast, Luca
3 Bennink, Suus
4 Franken, Hidde
5 Klein Gunnewiek, Tim
6 Stroet, Puck
7 Te Braak, Noortje
8 Wiegerinck, Merle
   
  Trainers
  Jasper te Boome
   
  Leiders
  Stefan Schilderink
  Mirjam Wiersema
  Elard Klein Gunnewiek

JO9

1 Ars, Tygo
2 Ballast, Dex
3 de Groot, Kyra
4 Haarlink, Jibbe
5 Lievestro, Jelte
6 Middelhuis, Tess
7 Vaanholt, Lynn
8 Wilderink, Mads
   
  Trainers
  Raun te Bogt
   
  Leiders
  Roy Wilderink
  Mike Ballast
  Marike Haarlink
  Mariëlle Broshuis

JO8

1 Bennink, Sen
2 Groot Zevert, Joep
3 Groot Zevert, Stijn
4 Lensink, Jent
5 Roerdink, Nouk
6 Stoverink, Sem
7 Stroet, Sim
8 Wiegerinck, Rens
   
  Trainers
  Daimy Zieverink
   
  Leiders
  Daimy Zieverink
  Luc Stoverink
  Chantal Lensink
  Dorian Scahrenborg

JO7

1 Groote Haar. Lasse
2 Hofstede, Seb
3 Klein Gunnewiek, Noud
4 ter Meer, Djowy
5 Wiegerinck, Max
6 Winkelhorst, Mats
   
  Trainers
  Eline Schilderinck
  Linde Bleumink

Hoofdsponsor

Marboma | keukens|badkamers|vloeren

Subsponsoren

Frontis
Albert Heijn Groenlo
EP Groot Zevert
GUV
Regio Bank Beltrum
Slotboom Steenhouwers
Bouwbedrijf Hoffman
Festunique
COOP Beltrum
SKOR
Maywae