De laatste dag stond in het teken van het opruimen van de kamplocatie, het zwemmen in Deventer en het eten van een patatje bij wagenbouwgroep The Rising Hoop (TRH). Het groepje dat over het gehele kamp als winnaar uit de bus kwam was: FC Lullebadjes.
Wij, als kampleiders, vonden het een super geslaagd jeugdkamp met lieve en geweldige kinderen! Hopelijk zorgen dit verhaal en de foto’s voor nog meer deelnemers in 2018!
Veel dank en waardering gaan uit naar de leuke, enthousiaste en toffe mix van kampleiders: Anouk Groot Kormelink, Bob Groot Kormelink, Boet Leemreize, Coen te Woerd, Edo Hemmink, Heleen Helmers, Janneke te Stroete, Joost Tuinte, Jordy Zieverink, Luc Nijhuis, Nick Groot Zevert, Niek Tuinte, Jordi Scharenborg en Luke te Woerd.
Groeten de kampcommissie