Leden met een eervolle vermelding

Koninklijk onderscheiden:

  • Jan Bouwmeesters - Lid in de Orde van Oranje Nassau
  • Harrie Reijerink - Lid in de Orde van Oranje Nassau
  • Jan klein Nijenhuis † - Lid in de Orde van Oranje Nassau
  • Anton Helmers - Lid in de Orde van Oranje Nassau
  • Bennie te Veluwe - Lid in de Orde van Oranje Nassau
Jan Bouwmeesters - koninklijk onderscheiden
Jan Bouwmeesters
Harrie Reijerink - koninklijk onderscheiden
Harrie Reijerink
Anton Helmers - koninklijk onderscheiden
Anton Helmers
Bennie te Veluwe - koninklijk onderscheiden
Bennie te Veluwe

Erevoorzitter:

  • Theo Groot Zevert  † 
  • Bennie te Veluwe
  • Ton Scharenborg
Theo Groot Zevert en Bennie te Veluwe
Theo Groot Zevert en Bennie te Veluwe

Ereleden:

  • A.J. (Tonie) Nijenhuis † - (benoeming R.K. Sportcentrale VIOS, lid afd. voetbal)
  • G.B. (Gerrit) Dute † - (benoeming R.K. Sportcentrale VIOS, lid afd. voetbal)
  • Annie Tukker-Borckink - (benoeming R.K. Sportcentrale VIOS, lid algemeen op grond van olympische prestaties)
  • T.J.B. (Theo) Heutinck - (benoeming R.K. Sportcentrale VIOS, lid afd. handbal, gymnastiek, voetbal)
  • J.H.J. (Jan) klein Nijenhuis † - (benoeming R.K. Sportcentrale VIOS, afd. gymnastiek)
  • Bennie Ballast - (benoeming vv VIOS B. - ledenvergadering dd 15 oktober 2007)
  • Jan Bouwmeesters - (benoeming vv VIOS B. - ledenvergadering dd 18 oktober 2010)
  • Anton Helmers - (benoeming vv VIOS B. - ledenvergadering dd 15 oktober 2012)
  • Theo Helmers - (benoeming vv VIOS B. - ledenvergadering dd 23 september 2019)
Anton Helmers - erelid
Anton Helmers - erelid

Leden van verdienste:

  • Theo Roelvink (senior) †
  • Jan Rotink †
  •  Willem Klein Gunnewiek †
  • Theo Kok †
  • Henk Reijerink
  • Harrie Reijerink
  • Jan Maarse
  • Theo Groot Zevert (Groenlo) (Hutteman)
  • Jos Groot Zevert
  • Leo Bennink †
  • Arnold Groot Severt
  • Arie Klein Gunnewiek
  • Alois te Woerd †
  • Henk Wallerbos †
  • Joop Hoffmann †
  • Jan Walterbos
  • Jan Elshof
  • Jan Bouwmeesters
  • Rudy Wolterink
  • Theo Huurneman
  • Leo te Bogt †
  • Bennie Ballast
  • Jos Groot Kormelink
  • Annie Helmers
  • Harrie Bouwmeesters
  • Paul te Woerd
  • Anton Helmers
  • Laura van de Pol
  • Marco Heutinck
  • Richard Wallerbosch
  • John Wolterink
John en Ine Wolterink
John en Ine Wolterink

Hoofdsponsor

Spilman

Subsponsoren

Frontis
Albert Heijn Groenlo
EP Groot Zevert
GUV
Regio Bank Beltrum
Slotboom Steenhouwers
Bouwbedrijf Hoffman
Festunique
Maywae
COOP